Валерій Пархоменко привітав фахівців КП «Декоративні культури» з прийдешнім професійним святом

16.03.2023 16:03:29

Сьогодні, 16 березня, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, перший заступник міського голови Валерій Пархоменко привітав фахівців КП «Декоративні культури» з професійним святом.

• Завдяки умілим та професійним рукам Полтава розквітає. Адже саме ви докладаєте максимум зусиль для її озеленення. Ви з турботою та трепетом вирощуєте кожну квітку, кущ чи дерево, створюючи красу й ошатність нашого міста. Спасибі вам за щоденну роботу, професіоналізм та натхненне бажання працювати на благо громади!, - звернувся до присутніх із словами подяки Валерій Пархоменко.

За сумлінну плідну працю та високий професійний досвід кращим працівникам комунального підприємства вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради.