Працівників КП "Полтаваелектроавтотранс" відзначили з нагоди професійного свята

18.03.2023 15:03:00

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко привітав з професійним святом в галузі житлово-комунального господарства співробітників КП «Полтаваелектроавтотранс». Вручив їм відзнаки на Почесні грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

- Щиро вдячний за ваш непосильний труд. На вас покладена відповідальна місія – забезпечувати транспортні перевезення всіх громадян нашого міста. Ви одні з тих, хто, незважаючи на пору року чи погодні умови, виходить на лінію вчасно та виконує свою роботу відповідально, дотримуючись чіткого графіка, - зауважив перший заступник міського голови.

За його словами, обслуговувати населення – нелегка робота. Проте підприємство справляється з цим на відмінно вже багато років.