Зачекайте
йде завантаження
1 квітня у Полтавській громаді розпочнеться двомісячник чистоти і благоустрою

1 квітня у Полтавській громаді розпочнеться двомісячник чистоти і благоустрою

29.03.2024 13:03:08

29 березня під головуванням секретаря міської ради Катерини Ямщикової, за участі заступників міського голови, представників Управління житлово-комунального господарства, очільників комунальних підприємств, голів районних у місті Полтаві рад відбулася робоча нарада щодо проведення у Полтавській громаді двомісячника чистоти і благоустрою.

Цьогоріч двомісячник чистоти розпочнеться 1 квітня. Триватиме він до 31 травня. До прибирання закликають долучитися усіх мешканців громади.

«Звичайно, з початком весни ми бачимо необхідність приведення до порядку громади. Слід прибрати місто, покращити його благоустрій. Треба прибрати парки, сквери, прибудинкові території, червоні лінії. Двомісячник чистоти має пройти не лише в місті, а й у старостинських округах, найвіддаленіших куточках громади», - наголосила Катерина Ямщикова.

Під час наради, зокрема, обговорили план дій та реалізацію заходів в рамках двомісячника чистоти. Під час його проведення будуть задіяні всі структурні підрозділи виконкому, підприємства і організації, комунальні заклади, підприємці.

Наступної суботи, 6 квітня, відбудеться загальноміський день прибирання.