Зачекайте
йде завантаження
Полтавська громада провела в останню дорогу загиблого Героя Сергія Ріпку

Полтавська громада провела в останню дорогу загиблого Героя Сергія Ріпку

30.03.2024 11:03:24

30 березня біля Свято-Успенського кафедрального собору Православної Церкви України відбулося прощання з полеглим Героєм, який, виконуючи обовʼязки військової служби, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, гідно захищав територіальну цілісність та державний суверенітет України – Сергієм Ріпкою.

Старший солдат військової служби за контрактом Сергій Володимирович Ріпка народився 3 серпня 1979 року в місті Дружківка Донецької області, проживав у Полтавській громаді. Закінчив загальноосвітню середню школу N 11. Навчався у Полтавському електротехнічному коледжі. Отримавши професію електрика, працював у Полтаваобленерго.

Призваний на військову службу за мобілізацією в березні 2015 року Полтавським обʼєднаним міським військовим комісаріатом. У квітні 2016 року уклав контракт з військовою частиною. Останнім часом проходив військову службу на посаді стрільця першої стрілецької роти.

Загинув 17 березня 2024 року під час виконання бойового завдання за призначенням на Донецькому напрямку, внаслідок артилерійського обстрілу, отримавши поранення несумісні з життям.

Вічна світла пам’ять Герою!