Із засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства

24.04.2024 12:04:57

24 квітня під головуванням депутатки Маріанни Соліман відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства.

Під час засідання попередньо розглянули проєкти рішень п’ятдесят третьої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання. А саме, що стосуються затвердження Програми для кривдників на території Полтавської міської територіальної громади, встановлення дати відзначення Дня міста, перейменування Комунального закладу «Центр учасників бойових дій» Полтавської міської ради та затвердження Положення про Комунальний заклад «Ветеранський центр Полтави» Полтавської міської ради у новій редакції.

Також обговорили питання внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік; затвердження Програми соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді Полтавської міської територіальної громади на 2022-2024 роки у новій редакції, внесення змін до «Програми розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я» на 2024 рік; внесення змін та доповнень до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі Полтавської міської територіальної громади на 2022– 2024 роки, зі змінами.

Окрім цього, депутати погодили затвердження передавального акту матеріальних цінностей Комунального підприємства «5-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» до Комунального підприємства «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради», Статуту Комунального підприємства «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» в новій редакції та закріплення майна на праві оперативного управління; затвердження передавального акту матеріальних цінностей Комунального підприємства «Перинатальний центр ІІ рівня Полтавської міської ради» до Комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради», Статуту Комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» в новій редакції та закріплення майна на праві оперативного управління.

На комісії також розглянули і пропозиції щодо додаткового включення питань до проєкту порядку денного сесії. Зокрема, щодо внесення змін та доповнень до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Полтавської міської територіальної громади на 2020-2024 роки та до цільової програми «Сучасна медична діагностика» на 2024 рік.

Обговорили й план оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності Полтавської громади.