Із засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

24.04.2024 17:04:16

24 квітня під головуванням депутата міської ради Максима Медведєва відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

Депутати попередньо розглянули проєки рішень, винесені на засідання  п’ятдесят третьої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання. Зокрема, затвердження місцевої цільової програми «Полтавський спротив» у новій редакції, «Безпечне місто» на 2024-2028 роки, Програми підтримки розробників та виробників товарів подвійного призначення (БПЛА у тому числі ударних, розвідувальних та інших дронів) та іншого обладнання у Полтавській міській територіальній громаді на 2024-2025 роки в новій редакції; місцевої цільової програми забезпечення придбання нагородних матеріалів та іміджевої продукції на 2024 рік (у новій редакції).

Також обговорили питання про внесення змін до рішення позачергової другої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 29 січня 2021 року «Про утворення старостинських округів Полтавської міської територіальної громади» зі змінами; розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Підтримали й зміни до рішення позачергової другої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 29 січня 2021 року «Про здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів міських рад та про структуру виконавчих органів ради, їх загальну чисельність та витрати на утримання» зі змінами.

Рекомендували на розгляд сесії і затвердження Статуту Полтавської міської територіальної громади.