Із засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму

25.04.2024 14:04:52

Під головуванням депутата Сергія Іващенка відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

Депутати обговорили поточні та планові питання, пов’язані зі зверненнями щодо поточного ремонту доріг та прибудинкових територій, потрапляння нечистот через зливний колектор до каскаду ставків, можливості будівництва дитячого майданчика тощо.

Також розглянули проєкти рішень п’ятдесят третьої сесії міської ради. Зокрема, що стосуються розміщення об’єктів та розроблення документації із землеустрою, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів інженерної інфраструктури, розроблення детальних планів територій, розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2024 рік, затвердження Програми «Безпечне місто» на 2024-2028 роки, Програми підвищення енергоефективності у Полтавській міській територіальній громаді на 2024 – 2026 роки, надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Полтави в особі Полтавської міської ради спеціалізованої комунальної техніки.

Крім цього, під час засідання обговорили й пропозиції щодо додаткового включення питань до проєкту порядку денного сесії. А саме: про затвердження Місцевої цільової програми часткового відшкодування вартості електрогенераторів (генераторів), які придбані суб’єктами підприємницької діяльності Полтавської міської територіальної громади, для забезпечення підтримки та безперебійної роботи в новій редакції та Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва Полтавської міської територіальної громади на 2024-2026 роки в новій редакції.