Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

25.04.2024 15:04:58

25 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, яке провів Ігор Еренбург.

На порядку денному – розгляд проєктів рішення, які винесуть на засідання сесії. Зокрема, це питання про затвердження низки програм:

• «Полтавський спротив» у новій редакції;
  • «Забезпечення заходів з мобілізаційної підготовки та оборонної роботи у 2023-2025 роках» у новій редакції;
  • соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді Полтавської міської територіальної громади на 2022 -2024 роки у новій редакції;
  • підвищення енергоефективності у Полтавській міській територіальній громаді на 2024 – 2026 роки;
  • підтримки розробників та виробників товарів подвійного призначення (БПЛА у тому числі ударних, розвідувальних та інших дронів) та іншого обладнання у Полтавській міській територіальній громаді на 2024-2025 роки в новій редакції;
  • часткового відшкодування вартості електрогенераторів (генераторів), які придбані суб’єктами підприємницької діяльності Полтавської міської територіальної громади, для забезпечення підтримки та безперебійної роботи в новій редакції;
  • забезпечення придбання нагородних матеріалів та іміджевої продукції на 2024 рік (у новій редакції);
  • сприяння розвитку малого та середнього підприємництва Полтавської міської територіальної громади на 2024-2026 роки в новій редакції;
  • покращення функціонування органів Державної казначейської служби та якості обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2024-2025 роки.

Також розглянули зміни до програм: розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2024 рік; ліквідації амброзії полинолистої на території Полтавської міської територіальної громади на 2022-2026 роки; «Безпечне місто» на 2024 – 2028 роки»; розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я» на 2024 рік; «Сучасна медична діагностика» на 2024 рік.; розвитку освітньої галузі Полтавської міської територіальної громади на 2022– 2024 роки; національно-патріотичного виховання дітей та молоді Полтавської міської територіальної громади на 2020-2024 роки; економічного і соціального розвитку Полтавської міської територіальної громади на 2024 рік; «Турбота» на 2024 рік.

Серед іншого, розглянули проєкти рішень щодо оренди комунального майна, прийняття у комунальну власність громади гуртожитку, квартири, частки в статутному капіталі ТОВ «ФАРГО СІСТЕМС», включення об’єктів комунальної власності до Переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні в 2024 році. Підтримали й зміни до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади на 2024 рік.