У Полтаві відзначили переможців Всеукраїнського чемпіонату з бойового мистецтва «Дракон»

09.05.2024 13:05:14

9 травня перший заступник міського голови Валерій Пархоменко привітав спортсменів Міжнародної федерації бойового мистецтва «Дракон» з перемогою на Всеукраїнському чемпіонаті з бойового мистецтва «Дракон», який проходив 20 квітня у Києві.

Окрім цього, Валерій Пархоменко подякував тренеру Павлу Кицьку за гідну підготовку дітей та розвиток спорту. Вручив спортсменам Почесні грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради. Так, нагороди отримали:

- Кицько Павло (І місце), Гнатенко Ілля (І місце), Лущан Денис (І місце), Бичкова Асія (І місце), Лазакович Євгеній (І місце), Заклепенко Ілля (І місце), Ефендієв Марк (І місце), Лукаш Володимир (І місце), Бусло Богдан (І місце), Терещенко Богдан (І місце), Харченко Михайло (І місце), Пащенко Оксана (І місце), Сластьоненко Ілля (І місце), Коренивський Максим (І місце), Ковинько Роман (І місце), Гонтарь Владислав (І місце), Антонець Артем (ІІ місце), Міщенко Михайло (ІІ місце), Прохоров Тимур (ІІ місце), Наливайко Максим (ІІ місце), Ерадзе Давид (ІІ місце), Мерега Марія (ІІ місце), Моцаренко Соня (ІІ місце), Ковинько Марго (ІІ місце).