Полтавська громада попрощалась із загиблими Героями

24.07.2024 15:07:20

24 липня біля Свято-Успенського кафедрального собору Православної Церкви України відбулося прощання з полеглими Героями, які, виконуючи обовʼязки військової служби, вірні військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, гідно захищали територіальну цілісність та державний суверенітет України – Сергієм Ляшенком та Дмитром Морозовим.

Солдат Сергій Васильович Ляшенко народився 8 жовтня 1997 року. Служив на посаді стрільця десантно-штурмового батальйону.

Загинув 19 липня 2024 року поблизу н.п. Північне Бахмутського району Донецької області.

Молодший сержант Дмитро Сергійович Морозов народився 10 квітня 1983 року. Служив на посаді командира стрілецького відділення.

Загинув при виконанні бойового завдання 12 липня 2023 року поблизу м. Авдіївка Покровського р-ну Донецької області.

Вічна пам'ять Героям. Співчуття рідним та близьким.