Зачекайте
йде завантаження
Із засідання штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду

Із засідання штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду

05.08.2022 09:08:00

Під керівництвом першого заступника міського голови Валерія Пархоменка відбулося засідання штабу з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду 2022-2023. На засіданні присутні: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) Євген Ричка, директори комунальних підприємств, представники профільних Департаментів та старости. Під час засідання представники КП «ЖЕО №2» повідомили, що 70% об'єктів житлового фонду готові до осінньо-зимового періоду та підприємство після початку опалювального сезону протягом трьох днів буде готове подати тепло. В КП «Декоративні культури» розповіли про заготівлю запасів палива. Директор КП «Полтаваелектроавтотранс» Євгеній Зайцев доповів про успішні гідравлічні випробування теплових мереж підприємства, а начальник КАТП-1628 Артем Іванюк зазначив, що основні приміщення підприємства обладнуються електро-газовими котлами.

Директор Департаменту освіти Полтавської міської ради Жанна Каплоух розповіла про підготовку закладів освіти. Зокрема, зазначила, що заклади загальної середньої освіти і дошкільні заклади наразі активно готують до осінньо-зимового періоду. У 29 закладах освіти наявні власні працюючі котельні, два заклади обладнані твердопаливними котлами, а ще два – електричними. Директор Департаменту охорони здоров'я Сергій Котов наголосив, що на альтернативному опаленні знаходиться чотири міські лікарні, у яких наявне стаціонарне відділення

Інформацію доповідачів взяли до відома та домовилися продовжити роботу з підготовки до зими, з наступним звітуванням про виконану роботу.